Kampania wyborcza w Irlandii 2019

9 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, przygotowanymi przez organizację Forum Polonia, dotyczącymi kampanii mającej na celu zachęcenie Polaków w Irlandii do aktywnego uczestnictwa w irlandzkich wyborach lokalnych, które odbędą się 24 maja br.
Kampania informacyjna jest wspierana przez Ambasadę RP w Dublinie.

Celem kampanii jest uświadomienie Polonii o przysługujących im w Irlandii prawach wyborczych oraz zachęcenie do korzystania z nich.
Aktywność obywatelska i włączenie się w życie swojej społeczności lokalnej to obowiązek i przywilej tych, którzy uczynili z Irlandii swój dom. Jest to też milowy krok na drodze budowania silnej i zjednoczonej irlandzkiej Polonii.

Rejestracja przedwyborcza trwa do 7 maja br.

Forum Polonia jako organizacja polonijna opiera się na zaangażowaniu swoich członków, którzy działają w ramach wolontariatu na rzecz integracji polsko-irlandzkiej. Jako organizacja polonijna Forum Polonia jest apolityczna i nie popiera, ani nie wspiera żadnych opcji politycznych czy poszczególnych kandydatów startujących w majowych wyborach. Zachęca jedynie do skorzystania ze swoich praw każdego dorosłego obywatela mieszkającego w Irlandii.

www.wybory.forumpolonia.org
http://forumpolonia.org/jestes-u-siebie-zaglosuj-2019/
www.forumpolonia.org

http://forumpolonia.org/mobilizacja-polonii-w-irlandii-przed-irlandzkimi-wyborami-lokalnymi/

Wybory


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>