Wybitny Polak – konkurs

23 listopada 2015

Z największą przyjemnością informujemy, iż zostaliśmy oficjalnym partnerem Fudacji Polskiego Godła Promocyjnego w Warszawie i będziemy przy współpracy i oficjalnym honorowym patronacie Pana Ambasadora Ryszarda Sarkowicza oraz Ambasady Polskiej w Dublinie organizować konkurs „Wybitny Polak” w Irlandii.

Mamy ogromną nadzieję, iż Konkurs „Wybitny Polak” spotka się z szerokim zainteresowaniem ze strony Polonii, a także będzie miał korzystny wpływ na wykreowanie pozytywnego wizerunku Polaków mieszkających w Irlandii. Gorąco zachęcamy wszystkie organizacje, stowarzyszenia, kluby oraz związki polonijne do aktywnego włączenia się w realizację konkursu.

Jednocześnie chcemy nadmienić, ucinając zawczasu wszelkie spekulacje w tym temacie, że organizacja konkursu jest działaniem non-profit; nie wygraliśmy żadnego projektu ani nie otrzymaliśmy innych gratyfikacji z tym związanych. Nagrody: statuetki oraz dyplomy dla Laureatów są pokrywane bezpośrednio przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, a oprawę wręczenia nagród zajmie się współorganizator – Ambasada Polska w Dublinie.

Zgłoszenia Kandydatów
Zgłoszeń kandydatów na etapie regionalnym i krajowym mogą dokonywać organizacje, stowarzyszenia, związki polonijne funkcjonujące na terenie całej Irlandii do dnia 29.02.2016 roku przysyłając komplet dokumentów na adres:

KLUB TWÓRCZEGO MYŚLENIA
20 CRESCENT COURT HOUSE
MULCAIRE ROAD
DOORADOYLE
LIMERICK

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, komplet dokumentów zgłoszeniowych składa się z:

  1. Formularza Zgłoszeniowego zawierającego informację na temat Kandydata, jego życiorys;
  2. Rekomendację organizacji zgłaszającej czyli uzasadnienie zgłoszenia z co najmniej 5 podpisami osób popierających kandydaturę oraz informację na temat rekomendującej organizacji/stowarzyszenia/związku polonijnego;
  3. Zgody kandydata na udział w konkursie,
  4. Oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kandydatów można zgłaszać w 5 kategoriach:

  • biznes,
  • kultura,
  • nauka,
  • osobowość,
  • „Młody Polak”.

Regulamin Wybitny Polak – edycja 2015-16 do wglądu lub druku.

Lista Laureatów
Komisja Ekspertów wybierze i przedstawi rekomendacje do nagrody najpóżniej do konca marca 2016. Następnie listy Laureatów są niezwłocznie przekazywane do Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

Wszystkie niezbędne załączniki są do pobrania z naszej strony (należy kliknąć w tekst wyrożniony kolorem czerwonym).

W przypadku wątpliwości dotyczących formy i sposobu zgłaszania Kandydatów ze strony Komitetów Organizacyjnych, należy kontaktować się bezpośrednio z Biurem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego – tel. +48 22 201 26 90; e-mail: konkurs@terazpolska.pl

Z wyrazami szacunku,

Prezes Klubu Twórczego Myślenia


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *